מבנה ארגוני:

Haifa3D הינה עמותה רשומה של מתנדבים ממגוון רחב של תחומי עיסוק (טכנולוגיה, אמנות, עיצוב, חינוך ועוד) שרוצים לקדם את המודעות לתחום הייצור הדיגיטלי בכלל ולהדפסה בתלת-מימד בפרט. אנו פתוחים ושמחים לקבל חברים חדשים ללא כל דרישה לרקע טכנולוגי או אמנותי. כל הנדרש הוא רצון טוב לעשייה טכנולוגית-חינוכית.

צוות מוביל:

ד"ר יואב מדן – מייסד וראש צוות קשרי קהילה
תום סופר – מייסד וראש צוות פיתוח
ד"ר יעקב מלינוביץ – מייסד וראש צוות תוכן
איילת בן-ערב – מייסדת ומנכלי"ת חממת NESTech
טל ריינדל – מייסד ומומחה טכנולוגי
יוני יוסף – קשרי קהילה ויחסי ציבור

לתיאום ביקור היכרות שלחו מייל לכתובת:
info@Haifa3D.org

פעילויות שבשגרה:

  • מעבדה פתוחה – ימים שבהם אפשר להגיע וליצור לבד או בקבוצה. לא משנה אם זה חפץ אומנות או רובוט, אנחנו פה בשביל לעזור לכם לייצר. מטרת המעבדה היא להתנסות, במידה ויש לכם תכנית רצינית בראש – נשמח לתאם לכם זמן במיוחד, כאשר יהיה מתנדב במקום. הודעות על מעבדה פתוחה מתפרסמות ברשימת התפוצה במייל ובעמוד הפייסבוק שלנו.
  • סדנאות והרצאות – על כל מיני נושאים שקשורים ביצירתיות, טכנולוגיה, עיצוב וקהילות "עשה-זאת-בעצמך".
    מפגשים של קבוצות תוכן, פיתוח וקשרי קהילה – יש לנו "קבוצות עבודה" שנפגשות מדי פעם לעבוד משותפת, וכל אחד יכול לקחת על עצמו משימה, אין מגבלה של ותק, גיל או תחום עיסוק.
  • קבוצות יצירה – אנו יוצרים במרכז שלנו קבוצות עבודה של מתנדבים כאשר המטרה היא שבכל קבוצה יהיו משתתפים מרקעים שונים עם מגוון יכולות בתחומים שונים על מנת לפתח יצירה משותפת ומקורית בהתאם להתפתחות הקבוצה.
  • שיתופי פעולה עם גופים חיצוניים (בעיקר באיזור הצפון) שרוצים לקדם את נושא "הייצור האישי" – אנו מסייעים במגוון דרכים תוך שימוש בידע הרב שנצבר בארגון בכל ההיבטים של הנושא.